• Provozní 5494/4, 722 00 Ostrava - Třebovice
  • PO - PÁ, 7:00 - 15:00
  • Napište nám martin.holub@liftex.cz
  • telefon : Bc. Martin Holub +420 604 408 330

O nás

Historie společnosti

Společnost LIFTEX PRO s.r.o. vznikla transformací z úspěšného sdružení LIFTEX CZ, a dál pokračuje na cestě za úspěšným plněním požadavků zákazníků nejen z České republiky, ale i ze Slovenska a Polska. Výrobu zajišťujeme ve výrobních prostorách v Ostravě-Třebovicích, které nám umožňují realizovat i rozměrnější zakázky - nůžkové nákladní plošiny, ocelové konstrukce šachet atd.

Kořeny společnosti LIFTEX PRO, s.r.o. sahají do roku 1999, kdy jednatelé společnosti ještě jako zaměstnanci ve výtahových firmách na ostravsku začali sbírat vědomosti a zdokonalovat se v oblasti výtahů, invalidních plošin, zvedacích plošin, vyrovnávacích můstku atd. V roce 2007 bylo založeno sdružení podnikatelů LIFTEX CZ, které založili nynější jednatelé. Během tří let realizovali pod hlavičkou LIFTEX CZ celkem 65 zakázek.

 

Naše služby

Vyrábíme a dodáváme zvedací plošiny ( zdvihací plošiny a stoly ), nůžkové plošiny, malé nákladní výtahy, jídelní výtahy, vyrovnávací můstky a ostatní manipulační a zdvihací techniku. Hydraulická plošina i nůžková plošina může být konstruována jak pro dopravu osob ( invalidní plošina ) tak i nákladní provedení bez dopravy osob ( nákladní hydraulická plošina ). Klademe maximální důraz na kvalitu provedené práce a maximální spokojenost zákazníka s dodaným výrobkem a celkovým řešením zakázky. Všechny zvedací plošiny, výtahy a můstky dodáváme na míru dle potřeb zákazníka, jsme schopni se přizpůsobit jakýmoliv požadavkům na vertikální přepravu materiálu či osob. Provádíme veškeré montážní, projektové, konstrukční a výrobní práce v oblasti zvedacích plošin, výtahů a transportní techniky a veškeré zakázkové zámečnické práce.

Naše komponenty testujeme pro maximální úroveň bezpečnosti našich výrobků - např.tahová trhací zkouška závěsných řetězových šroubů M16-LL1622